Vyhledávání:

rozšířené

Váš nákupní košík:
obsahuje 0 položek za 0 Kč

Provozovatel

Daniela Musilová
Svinaře 37
267 28 Svinaře

IČO: 71716521
DIČ: CZ7862210499

Tel.: +420775330558

E-mail
HOT-LINE

Zboží si též můžete vyzvednout osobně v síti výdejních míst www.ulozenka.cz nebo v berounské restauraci Black Dog www.blackdogs.cz

Obě tato místa slouží pouze pro výdej objednávek, nenachází se zde kamenná prodejna, ani zde neobdržíte podrobnější informace o dostupnosti zboží a pod.!!!
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

* Chilli

Zobrazení: tabulkové | katalogové | tisk

Pododdělení v oddělení * Chilli:


 Chilli papričky

se v Jižní Americe pěstují již tisíce let. Jen v Mexiku se nachází na 150 domorodých druhů. Ostrost chilli určuje množství protoalkaloidu kapsaicinu obsažené v semenech a žebrech, pokud ty odstraníme, snížíme tím částečně i jejich ostrost. Síla ostrosti chilli se měří na skovilské jednotky, kdy se 0 rovná síle ostrosti sladké papriky a 300 000 nejostřejšímu chilli habaňero. Zjednodušeně od 1 do 10. Na ostrost mají vliv i klimatické a geologické podmínky. Kousnete-li do nesnesitelně pálivého čili, nikdy se to nepokoušejte zapít, tím to jen zhoršíte. Raději zkuste polknout lžičku cukru. Při manipulaci s velmi ostrými chilli papričkami raději používejte gumové rukavice.

Při nákupu čerstvých chilli papriček vybírejte plody s pevnou a lesklou slupkou, v lednici v plastovém sáčku vydrží až 3 týdny.

Vybrané oddělení * Chilli obsahuje zboží tříděné do pododdělení. Zvolte prosím některé z výše uvedených pododdělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

ZákazníkRegistrace

Cenová bomba

Zde již brzy najdete to nejvýhodnější zboží z naší nabídky.

© 2018 Daniela Musilová Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.